Podsumowanie sezonu letniego

 

Wakacje – któż ich nie kocha? Lato – dla większości najpiękniejsza pora roku. Ten najgorętszy okres już za nami, a więc czas na małe – oczywiście muzyczne – podsumowanie ostatnich czterech miesięcy.

Czerwiec

Przyjęcie weselne u Kasi i Tomka

Gorąca atmosfera u Natalii i Jakuba

Pierwszy z najgorętszych miesięcy wypełniony był weselami, imprezami integracyjnymi i przyjęciami urodzinowymi. W tym miesiącu, w rytmie Efbe Music, bawili się goście: na przyjęciach weselnych u Kasi i Tomka w Karczmie Skalnej w Miłkowie, Justyny i Kaana w restauracji hotelowej “Madelaine” we Lwówku Śląskim oraz Natalii i Jakuba, którzy postanowili zorganizować swoje niezapomniane wesele w urokliwej agroturystyce “Alchemik” w Wolimierzu. Każde wesele powinno być wyjątkowe, do każdego należy podejść indywidualnie. Staram się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom, czego skutkiem była np. fantastyczna zabawa w Wolimierzu podczas żywiołowego tańca pogo!

Czerwiec stał jednak nie tylko pod znakiem wesel. Miesiąc dopełniły imprezy integracyjne w Hotelu “Czarny Kamień Resort&Spa” w Szklarskiej Porębie oraz w hotelu “Dziki Potok” w Karpaczu. Jednym z ważniejszych wydarzeń było również huczne przyjęcie urodzinowe Pani Edyty, która wspólnie z gośćmi świętowała swoje …te urodziny w Pałacu Paulinum w Jeleniej Górze. Nie zabrakło fantastycznych niespodzianek, pokazu fajerwerków i oczywiście dobrej muzyki.


Lipiec

Natalia & Jarek

Kolejny miesiąc w naszym podsumowaniu rozpoczął się od wesela Natalii i Jarka, którzy wspólnie ze swoimi najbliższymi świętowali zaślubiny “Pod Skarpą” w Mysłakowicach. Super impreza dla super ludzi – tak można w skrócie podsumować to co się tam działo. Następnie swojego wesela doczekali Paulina i Mariusz w “Madelaine”, Kasia i Mariusz w legnickim hotelu “Nowodworski” oraz Sara i Paweł – ponownie “Pod Skarpą”. Każde przyjęcie było inne, każde równie wyjątkowe, a muzyka dostosowana bezposrednio pod każde wydarzenie.


Sierpień

Niespodzianka dla Karoliny i Adama

W sierpniu Efbe Music zawitało do kilku nowych miejsc. Na samym początku w bolesławieckiej restauracji “Słoneczna” zagrałem na zaproszenie Patryka i Agnieszki. Tydzień później mnie i najbliższych Karoliny i Andrzeja wyśmienicie ugościła restauracja “Szczere Pole” w Sobótce. Pierwsze w tym roku niedzielne wesele odbyło sie 13 sierpnia we wrocławskim “Art Hotel”. Niektórzy goście przebyli specjalnie tysiące kilometrów, aby móc świętować wspólnie z Tanyą i Pawłem. To było niezwykle energetyczne, polsko-amerykańskie wesele. Nie brakowało hitów zza oceanu, jednak jak się okazało również przy rodzimych przebojach panowała świetna atmosfera na parkiecie. Sierpień, z weselnego punktu widzenia, zamknęło żywiołowe wesele Karoliny i Adama, którzy zaprosili mnie do hotelu “Księżyc” w Świebodzicach. Tego wieczoru na Młodą Parę czekało wiele atrakcji.

P.S. Laptop cały.


Wrzesień

Dwór Korona Karkonoszy

Miesiąc kończący lato.. Niby jakoś chłodniej, ale tylko na zewnątrz, bo podczas wesel temperatura na sali rośnie niespotykanie wysoko! Skutki tej gorącej atmosfery poczuli goście Kamili i Krzysztofa w “Chacie Nad Sztolnią” w Bystrzycy Górnej. Pomimo fatalnej pogody za oknami na sali mieliśmy upalne lato. Wrzesień to również czas kiedy swoje zaślubiny w wyjątkowy sposób świętowali Marta i Kash w świeradowskim Domu Zdrojowym – gdzie nie zabrakło gości m.in. z Holandii, Anita i Janek w Domu Ludowym w Kraśnikach Dolnych pod Bolesławcem oraz Marika i Rafał podczas swojego niezwykle dopracowanego wesela w “Dworze Korona Karkonoszy” w Sosnówce. Ostatnim letnim akcentem było przyjęcie poprawinowe “Pod Skarpą”, na które zaprosiła mnie Laura i Jej świeżo upieczony mąż.

Za nami mnóstwo niezapomnianych wesel i setki zadowolonych gości! Przed nami jesień i kolejna porcja fantastycznych imprez. Wyjatkowa oprawa na wyjątkowe okazje.


Warning: Undefined variable $meta_text in /home/users/mafifurach/public_html/efbe/wp-content/themes/efbemusic/elements/content-single.php on line 42