“S” jak styczeń i studniówka

Fantastyczna zabawa fantastycznych licealistów z Bolkowa za nami! Parkiet spłonął doszczętnie!

Hotel & Restauracja Maria w Wałbrzychu to miejsce gdzie bardzo często goszczą studniówkowicze. Tym razem było podobnie. Autokar z licealistami z Bolkowa podjechał pod kompleks hotelowo – restauracyjny w okolicach godziny 18:00. Szybka próba klasycznego poloneza, ostatnie korekty i studniówkowa maszyna ruszyła na dobre. Nikt nie mógł jednak przypuszczać, że będzie to tak energetyczny wieczór.

Nieodzowny element balu studniówkowego (czyt. polonez) wyszedł ekstra. Całkowicie zasłużona salwa braw. Podziękowania dla i od nauczycieli, przemowy Pani dyrektor i uczniów, program artystyczny przygotowany przez młodzież, liczne dedykacje muzyczne – wieczór był przepełniony atrakcjami, a do zabawy na parkiecie nikogo nie trzeba było namawiać!

Zabawy w przebraniach, zabawa z zamarzaniem, polonez w wersji elektro… Działo się! Nawet gdy, po wielu godzinach zabawy, na parkiecie zostali już tylko Ci najwytrwalsi to nikt ne chciał iść do domu. Dzięki za świetną zabawę i zaproszenie na tak wspaniałą studniówkę! “Nie spać, zwiedzać, … !”

 


Warning: Undefined variable $meta_text in /home/users/mafifurach/public_html/efbe/wp-content/themes/efbemusic/elements/content-single.php on line 42